Zapomniałeś hasła?

Portal randkowy

Romantyczne randki w Katowicach 5.08.2013, 13:26Podejmując przygotowania do spotkania z druga osobą, jednym z kryteriów, na które zwracamy szczególną uwagę i które powinno być przez nas traktowane jak najbardziej poważnie jest miejsce, gdzie odbędzie się randka. Bez wątpienia to właśnie klimat tego co dzieje się wokół nas, nawet jeżeli jesteśmy  siebie bardzo zapatrzeni, wpływa na odpowiedni nastrój w danej chwili. Jeżeli poznaliście się całkiem niedawno, a pochodzicie z jednej miejscowości, to z pewnością wiecie gdzie najlepiej się wybrać i gdzie najchętniej randkują inni. Przedstawiamy romantyczny przewodnik po Katowicach, mieście, w którym każdy zakochany znajdzie coś dla siebie.


Każdemu z was, bez względu na to czy woli bardziej zaciszne, czy bardziej tłoczne miejsca polecamy wybrać się na katowicki rynek. Stąd będziecie mogli dotrzeć w każde ciekawe miejsce, które znajdzie się w kręgu waszych zainteresowań do spędzenia wolnego czasu. Możecie po drodze odwiedzić niezwykłą Galerię Szyb „Wilson”, oraz zobaczyć, co ciekawego dzieje się w Muzeum Śląskim. Warto również odwiedzić budynek Łaźni Miejskiej. Kiedy już będziecie przechodzić się spacerem wzdłuż katowickich ulic, odwiedźcie ,Pomnik Powstańców Śląskich, Pałac Goldsteinów  oraz Park Kościuszki i wieżę spadochronową. W celu zwiedzania, a raczej oglądania poszczególnych miejsc tworzących piękny, katowicki krajobraz polecamy udać się na spacer wieczorową porą, gdzie przy romantycznym oświetleniu będziecie mogli wspólnie spędzić miłe chwile.


Wolicie obcować z naturą, a nie chcecie wybierać się poza miasto? W takim razie Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku będzie stanowił dla Was idealne miejsce do spędzenia wspólnych chwil we dwoje. Jest to świetny dowód na to, że na Śląsku można znaleźć miejsca, gdzie nie dominują liczne kominy i dym wydobywający się z nich. W parku będziecie mogli znaleźć wiele ciekawych atrakcji, które uprzyjemnią Wam wspólne spędzanie czasu i sprawią, że chętnie wrócicie tu nie raz.  Atrakcjami kusi tutejsze Wesołe Miasteczko, Kąpielisko “Fala”, Planetarium, Śląski Ogród Zoologiczny, Górnośląski Park Etnograficzny czy Galeria Rzeźby Śląskiej. Naprawdę jest w czym wybierać, wszystko zależy tak naprawdę od Waszych upodobań i planu, jaki ułożyliście sobie na randkę. Wiele tematów do rozmowy, oraz sporo zabawy zapewni wam również Paintball Park i Park linowy „Palenisko”, gdzie nie tylko spędzicie aktywnie czas, na wspinaczce, grze, jeździe rowerem, czy grze w tenisa, ale również znaleźć wiele wspólnych podobieństw.


Więcej romantyzmu? Zabierz ukochaną do Rozarium, gdzie będziecie mogli spędzić bardzo romantyczne chwile w towarzystwie aż 30 tysięcy krzewów różanych. Polecamy wam również romantyczną kolację przy świecach do takich miejsc jak Café Gaudi, Pożegnanie z Afryką, Kamienny Kasztel, La Cantina i Via Toscana. Reszta zależy już tylko od Was, mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogły wam w podjęciu decyzji o miejscu na idealne spędzenie randki w Katowicach.